هوندا هیدروژنی آمد

به گزارش سرگرمی های محبوب، شرکت هوندا موتور ژاپن گفت که تولید سیستم پیل سوختی هیدروژنی جدیدی را که به طور مشترک با شرکت جنرال موتورز ساخته شده است، در سال جاری آغاز خواهد کرد و به تدریج فروش خود را در این دهه افزایش خواهد داد تا تجارت هیدروژنی خود را توسعه دهد.

هوندا هیدروژنی آمد

به گزارش ایسنا، هوندا فروش سالانه حدود 2000 دستگاه از سیستم نو را در اواسط این دهه هدف قرار خواهد داد، این شرکت گفت که هدف آن افزایش این مقدار به 60 هزار دستگاه در سال 2030 است.

این خودروساز ژاپنی در پی توسعه استفاده از سیستم نو خود نه تنها برای وسایل نقلیه الکتریکی سلول سوختی (FCEVs)، بلکه وسایل نقلیه تجاری مانند کامیون های سنگین، به عنوان نیروگاه های ثابت و در ماشین آلات ساختمانی است.

شینجی آئویاما، مدیر اجرایی ارشد هوندا در جریان یک رویداد شرکت در توکیو به سرگرمی های محبوب گفت که هوندا تولید سیستم پیل سوختی هیدروژنی را از طریق سرمایه گذاری مشترک خود با جنرال موتورز در سال جاری آغاز خواهد کرد.

بر اساس گزارش رویترز، این شرکت قصد دارد با سیستم نسل بعدی، پایداری بیشتری نسبت به سیستم پیل سوختی قدیمی خود داشته باشد و هزینه ها را تا دو سوم کاهش دهد.

منبع: فرارو

به "هوندا هیدروژنی آمد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوندا هیدروژنی آمد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید