واکسن ایرانی کرونا با رعایت استانداردها فراوری می گردد

به گزارش سرگرمی های محبوب، معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور گفت: فراوری واکسن ایرانی با رعایت بهترین استانداردها فراوری می گردد.

واکسن ایرانی کرونا با رعایت استانداردها فراوری می گردد

به گزارش سرگرمی های محبوب از فارس، ایرج حریرچی، معاون کل وزارت بهداشت در برنامه تهران کلینیک رادیو تهران با اشاره به فرا رسیدن شب یلدا توصیه کرد: صله رحم و دورهمی را با توجه به شیوع کرونا به سال های بعد موکول کنید لذا هرگونه اجتماع شب یلدا منجر به اوج گیری بیماری کرونا می گردد.

وی ضمن تبریک روز پرستار گفت: مشکل اصلی پرستاران اصلی کمبود نیرو بود که خوشبختانه نیروهای پرستاری استخدام شدند و اکنون به دنبال پرستاران جدید هستیم، در چند ماه اخیر در پایه حقوق پرستاران تا حدی افزایش داده شد کارانه های معوق و پرداخت های معوق به روز شده است و امیدواریم در زمینه موعد بازنشستگی پرستاران نیز اقدامات خوبی انجام دهیم.

حریرچی اضافه کرد: مصونیت در برابر بیماری کرونا دائمی نیست اما همین حالا مواردی از افرادی که مبتلا شدند و دوباره به این مبتلا شده اند وجود دارد و لذا توصیه می گردد تغییری در رفتار اجتماعی این افراد صورت نگیرد.

وی با بیان اینکه در سه جبهه برای تامین واکسن در حال کوشش هستیم، گفت: فراوری واکسن ایرانی با رعایت بهترین استانداردها فراوری می گردد، فراورینمایندگان واکسن اعلام نموده اند که از این واکسن برای جلب اعتماد مردم استفاده می نمایند. خرید واکسن های خارجی و همچنین فراوری مشترک در دستور کار قرار گرفته است.

منبع: جام جم آنلاین

به "واکسن ایرانی کرونا با رعایت استانداردها فراوری می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسن ایرانی کرونا با رعایت استانداردها فراوری می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید