وزرای کار، صمت و بازرگانی همزمان معرفی می شوند

به گزارش سرگرمی های محبوب، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در رابطه با عدم معرفی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از سوی رئیس جمهور گفت: با آنالیز که انجام دادیم گفتند که قرار است رئیس جمهور سه وزیر کار، صمت و بازرگانی را با هم به مجلس معرفی کند.

وزرای کار، صمت و بازرگانی همزمان معرفی می شوند

سیدکریم حسینی در گفت وگو با ایسنا، در رابطه با این که چه زمانی قرار است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مجلس معرفی گردد، اظهار کرد: از نظر قانونی رئیس جمهور سه ماه وقت دارد تا گزینه پیشنهادی خود را معرفی کند.

وی اضافه نمود: با پرس و جویی که انجام شده و اطلاعی که داریم گفتند آقای رئیس جمهور می خواهد سه وزیر را با هم معرفی کند، البته بعد از اینکه شرایط وزارت صمت و تشکیل وزارت بازرگانی معین شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که آیا تا معین تکلیف وزارت صمت و بازرگانی مهلت معرفی وزیر تعاون به سرانجام نمی رسد، گفت: باید مهلت گذاشت چون دولت هنوز لایحه نیاورده و تکلیف را معین نکرده است، بعلاوه شرایط وزارت کار هم اگر به این شکل بماند شرایط مناسبی نیست و تقریبا حالت جمود و سکونی در وزارتخانه و در همه شاخه های آن وجود دارد و تحرکی هم از سوی سرپرست وزارتخانه دیده نمی گردد.

نماینده مردم اهواز در مجلس در پاسخ به این سوال که آیا کمیسیون اجتماعی در این رابطه تذکری داشته است، اظهار کرد: هم رئیس کمیسیون و هم بعضی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس تذکر شفاهی و تذکر در جلسات دادند که جواب این است که در حال آنالیز گزینه ها هستند.

حجت الله عبدالملکی با رای نمایندگان مجلس در جلسه رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتخاب شده بود که با استعفای او در 24 خردادماه امسال، رئیس جمهور در حکمی محمدهادی زاهدی وفا را به سمت سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.

منبع: فرارو

به "وزرای کار، صمت و بازرگانی همزمان معرفی می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزرای کار، صمت و بازرگانی همزمان معرفی می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید